Przejdź do głównej zawartości strony

Kolęda ma wielką moc – krzepi, podnosi na duchu, niesie szczęście, urodzaj, płodność, powodzenie. Tak było na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków.

Zgodnie z tradycją naszych przodków i tradycją najnowszą (pamiętacie Paradę i Biesiadę ‘23?) celebrujemy ten szczególny czas w cyklu rocznym i znowu ruszamy w kolędniczym korowodzie ulicami Warszawy!

Tym razem noworoczne życzenia niesiemy przez Śródmieście. Parada Kolędników, kolorowa, głośna i piękna, rusza spod Komendy Straży Pożarnej na Polnej. Będziemy śpiewać i grać największe tradycyjne kolędnicze hity, szlagiery i przeboje.

Gdzie nas to wszystko doprowadzi? Tam, gdzie świecą gwiazdy Koziary – do barStudio na Biesiadę. A tam jeszcze więcej dźwięków, kolorów i przeżyć!
I znowu będzie pięknie.


Miejsce:
Warszawa, spod Straży Pożarnej na Polnej

Organizatorzy:
Agencja Tradycyjna
barStudio


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij