Przejdź do głównej zawartości strony

Spotkanie dla tych, którzy chcą sobie przypomnieć lub poznać kilka najradośniejszych tradycyjnych kolęd i pastorałek, przećwiczyć je i przygotować sobie żelazny repertuar na rodzinne, towarzyskie czy oficjalne spotkania świąteczne. W ciężkich czasach nie zapominajmy o radości wspólnotowego śpiewu, o sile tradycji, o mocy dobrych życzeń i magii Świąt! Jeśli chcesz ucieszyć drogą babcię przy wigilijnym stole, zaskoczyć sąsiada kolędą z życzeniami, wzruszyć ukochaną osobę, czy dać swoim dzieciom dobry przykład i mocne wspomnienia na całe życie – te warsztaty są dla Ciebie!


Oprócz przypomnienia kolęd znanych powszechnie, zaśpiewamy też kilka rzadszych dawnych pastorałek oraz ludowych kolęd życzących. Nie jest potrzebne żadne wcześniejsze przygotowanie wokalne – śpiew powszechny to znaczy: dla każdego.
Spotkanie poprowadzi Olga Chojak w ramach cyklu zajęć Pracownia Pieśni Polskich „Śpiewka Studio”.


Miejsce:
Czasoprzestrzeń
Tramwajowa 1-3, Wrocław
Sala Wysoka w Czasoprzestrzeni (należy obejść budynki zajezdni od lewej strony i tam z boku hali znajdują się piękne zielone drzwi – tam śpiewamy)

Wstęp:
Dobrowolna darowizna za kolędę!*
*sugerowana kwota darowizny: 30 zł

Zapisy:
Mile widziane wcześniejsze zgłoszenia chęci udziału przez email: ceem[email protected] – chcemy wiedzieć, ile tekstów dla Was przygotować!

Organizator:
Centrala Muzyki Tradycyjnej


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij