Przejdź do głównej zawartości strony

„Gromy po naszymu” to wakacyjne spotkania wokalno-instrumentalne dla młodzieży i dorosłych z Katowic. Będziemy się spotykać w wakacje w każdy poniedziałek w godzinach 18:30–20.30 w siedzibie Instytutu Roździeńskiego.

Przewodnikami po muzyce tradycyjnej będą Iga i Kuba Fedak – pedagodzy i muzycy promujący na co dzień muzykę regionalną z Kapeli Fedaków

Zapraszamy wszystkich, bez względu na stopień muzykalności (lub nawet jego brak). W naszych zajęciach chodzi przede wszystkim o wspólne muzykowanie, nabywanie nowych muzycznych umiejętności, edukację regionalną oraz dobrą zabawę.


Kiedy?
W lipcu oraz sierpniu, w każdy poniedziałek o 18:30

Gdzie?
W siedzibie Instytutu Roździeńskiego przy ul. Damrota 6/101 w Katowicach.

Udział w warsztatach jest bezpłatny

Jak zgłosić swój udział?
Wyślij mail na adres:
[email protected]
wpisując w tytule:
„Gromy po naszymu”,
a w treści: swoje imię, nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania oraz ewentualną informację o tym, czy grasz na jakimś instrumencie.

Organizatorzy:
Kapela Fedaków
Śląska muzyka sto lat temu

Instytut Roździeńskiego

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: EtnoPolska. Edycja 2022

W przypadku zapisu na warsztaty administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Instytut Roździeńskiego z siedzibą w Katowicach, przy ul. Damrota 6/101. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych dostępnych jest na stronie internetowej www.rozdzienski.org lub w siedzibie organizatora.


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij