Przejdź do głównej zawartości strony

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale stado już i owszem! Wiosna zatem rozsiadła się na dobre po swojej długiej wędrówce do nas i chwała jej za to. A wszystkie wróble już ćwierkają, że akuratnie w sobotę 13go maja Święto Wielkie, bo Światowy Dzień Ptaków Wędrujących jest! Z tej okazji migrujące nuty spod smyczków Kapeli od 100dni oraz z dzióbków Grupy Źdźbło wybrzmiewać będą na dechach Paszczy Lwa, która żadnego ptaszka tym razem nie pożre. Miejmy nadzieję, że przy melodiach wesołych jak skowronek tancerze orła nie wywiną, a że pawie nie migrują… pawi zatem nie (w)puszczamy… Sępom takoż odmawiamy: wlot to 30zł, z czego 10 do wydzióbania w barze.
Zachęcamy aby nie wybierać się do nas jak sójka za morze – warto złapać wróbla w garść bo lepszy on niż gołąbek na dachu!… To ostatni potańc w tym sezonie!

Informacja dla niewtajemniczonych: Impreza ma charakter zabawy tanecznej z polską muzyką tradycyjną graną na żywo, najczęściej bez nagłośnienia. Zapraszamy!


Miejsce:
Paszcza Lwa
ul. Kwietna 39, Gdańsk

Wstęp:
30zł (10zł do wydania w barze)


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij