Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na cykliczne lekcje śpiewu tradycyjnego, prowadzone przez Julitę Charytoniuk! Od lutego do czerwca, w każdą środę Pracownia będzie rozbrzmiewać pięknymi, energetyzującymi dźwiękami muzyki tradycyjnej. Pragniesz uwolnić swój głos? Wyzwolić oddech? Rozwinąć Skrzydła? Dołącz do nas!

Julita Charytoniuk – śpiewaczka, bębnistka, kulturoznawczyni, etnomuzykolożka, animatorka kultury, rękodzielniczka. Od kilkunastu lat prowadzi badania terenowe w Polsce (głównie na Podlasiu), a także na Polesiu ukraińskim i białoruskim. Dokumentuje i wykonuje pieśni, opracowuje i wydaje płyty z muzyką tradycyjną. Prowadzi warsztaty śpiewu, często we współpracy z wiejskimi wykonawcami, od których wciąż się uczy. Współtworzy zespoły: Z Lasu, Południce, Kapela Batareja, Pieśni Piękne, Biele.


Terminy:
środy, godz. 17.00–19.00

Miejsce/organizator:
Pracownia Teatralna. Justyna Godlewska i Przyjaciele

Koszt:
40 zł za jedno spotkanie.

Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Liczba miejsc ograniczona.

Zadzwoń. Zapisz się. Śpiewaj.
tel. 884 601 547
E-mail: [email protected]


Źródło informacji:
– materiały przesłane przez organizatorów
– Facebook/grafika

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij