Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na cotygodniowe warsztaty z muzyką tradycyjną – tym razem przygotowujemy się do sezonu tanecznego podczas warsztatów tańców tradycyjnych z Igą Fedak. Równocześnie, pod wodzą Kuby i/lub Karoliny Fedak osoby grające mogą dołączyć do instrumentalistów akomaniujących do tańca!

Podczas tego cyklu warsztatów skupimy się na ogólnych umiejętnościach tanecznych oraz tańcu w parze, a co za tym idzie – prowadzeniu, podążaniu, a także na tym, jak się zachować, ale i jak skutecznie pochwalić się swoimi umiejętnościami tanecznymi. Ważna będzie dla nas współpraca z muzyką na żywo, a także… współpraca muzyków z tańczącymi.

Warto wyposażyć się w wygodne ubrania i obuwie, grający – w instrumenty. Po każdych zajęciach zbieramy dobrowolne datki dowolnej wysokości na dalszą działalność statutową.

Warsztaty poniedziałkowe organizujemy od 2015 roku, przez ten czas przez nasze spotkania przewinęła się masa wspaniałych osób! „Wyrosły” na osoby tańczące, grające, śpiewające, współtworzące śląskie i ogólnopolskie środowisko skupione wokół muzyki i tańca tradycyjnego. Niektórzy oczywiście rozeszli się po świecie lub trafili do innych środowisk – wszystkich wspominamy bardzo, bardzo miło i serdecznie pozdrawiamy.  Dołącz i Ty do tej fantastycznej grupy!

Jeśli macie pytania – piszcie do nas na fb lub [email protected]


Miejsce:
Katowice, ul. Sienkiewicza 36/16 (parter)

Organizatorzy:
Kapela Fedaków


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij