Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy Was na tradycyjne już poniedziałkowe warsztaty z Kapelą Fedaków!

Po cyklu tanecznym przyszedł w końcu czas na INSTRUMENTY, czyli coś, na co niektórzy czekają z niecierpliwością.

Zapraszamy osoby, które na czymś grają (na dowolnym poziomie) lub nie grają, a chciałyby zacząć (nawet, jeśli nie mają instrumentu).

Na materiale zaczerpniętym z muzyki tradycyjnej będziemy wspólnie muzykować pod okiem Kuby Fedaka, który nie tylko nauczy Was konkretnych utworów, ale również doda coś z różnych szufladek: będzie trochę śpiewu, teorii muzyki, tańca, harmonii, nagrania archiwalne, granie ze słuchu, ale i coś o nutach… Dla każdego coś się znajdzie!

Podczas cotygodniowych spotkań będziemy pracować nad materiałem, który grupa warsztatowa zagra do tańca podczas potańcówki 4 lutego! Niech nie odstraszy to jednak nieśmiałych, bo nikogo do niczego nie zmuszamy.

Jeśli masz jakiś instrument, weź go ze sobą (nawet, jeśli nie umiesz go obsługiwać). Jeśli masz do wyboru więcej niż jeden instrument, wybierz ten, który bardziej kojarzy Ci się z muzyką tradycyjną 😉 Jeśli nie masz instrumentu – przyjdź i tak! Kuba na pewno weźmie ze sobą różne ludowe instrumenty, na których będzie można spróbować zagrać.


Miejsce:
Katowice, ul. Sienkiewicza 36/16 (parter)

Nie pobieramy opłat za zajęcia, ale po każdych warsztatach zbieramy dobrowolne datki na cele statutowe

Organizator:
Kapela Fedaków

Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij