Przejdź do głównej zawartości strony

Jedno z największych osiągnięć naszej cywilizacji… Często niedoceniane i bagatelizowane, a powinno być zdecydowanie nagrodzone choćby małym Noblem jakimś!

O czym mowa? O toalecie! Światowy Dzień Toalet to niebagatelne święto, dajmy więc wyraz naszej wdzięczności za tak doniosłe udogodnienie życia codziennego! Higienicznie i z dbałością wirujmy niczym woda w górnopłuku, rozwijajmy się w tańcach i przyśpiewkach nie gorzej niż dobra rolka papieru, no i oczywiście nie zapominajmy o dezynfekcji zewnętrznej/wewnętrznej – jak kto tam woli. Bez oporów twórzmy komitet kolejkowy do Paszczowego WC, a na hasło „Gdzie są klucze do kabiny?” będzie można dostać dodatkowy przydział papieru wraz z uściskiem ręki Prezesa bądź muzykanta do wyboru.

Papier i tło muzyczne rozwijać będzie prześwietna Kapela DIABUBU.

Wstęp do Ustępu to ledwie 20 złociszy płatne przed wejściem – w cenie dostęp do WC i dwa listki papieru, mycie rąk – gratis!


Miejsce:
Paszcza Lwa
Gdańsk, Kwietna 39

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Trójwiejska
Diabubu

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij