Przejdź do głównej zawartości strony

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa na Spotkania Cymbalistów, które odbędą się w dniach 3–4 grudnia 2022 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Coroczne Spotkania Cymbalistów mają niepowtarzalny w skali kraju charakter. Ocalają od zapomnienia sztukę gry na cymbałach – tradycyjnym, charakterystycznym dla Podkarpacia instrumencie. Niezwykle istotne jest stwarzanie ludowym muzykom możliwości do zaprezentowania sztuki gry oraz integracja i wymiana doświadczeń uczestników konkursu.

3 grudnia 2022 r. od godz. 10:00
odbędą się prezentacje konkursowe solistów-cymbalistów

4 grudnia 2022 r. od godz. 10:00
odbędą się prezentacje konkursowe kapel, które w swoim składzie mają cymbały


Na zgłoszenia czekamy do 20 listopada br.

Więcej informacji na stronie:
https://wdk.kulturapodkarpacka.pl/…/41-spotkania…/

41. Spotkania Cymbalistów dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Finansowo Konkurs wsparł oraz objął Honorowym Patronatem Marszałek Województwa Podkarpackiego.


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij