Kalendarz

Wirtualne warsztaty tańców tradycyjnych – sezon jesienno-zimowy 2020

  • 07.12.2020
  • online
  • Online

To wydarzenie powtarza się co 7 dzień/dni aż do 2020-12-28.

Jako że nic nie wskazuje, żebyśmy w najbliższym czasie mieli się spotkać w realnej rzeczywistości, przenosimy nasze warsztaty do rzeczywistości wirtualnej. Co tydzień w poniedziałek wieczorem na stronie wydarzenia FB będziemy publikować posty poświęcony tradycjom tańca. A zatem: z obcasa i z całej stopy śmigamy po domowym parkiecie z nowym sezonem warsztatowo-tanecznym! Po zarazie przyjdzie kiedyś czas na sprawdzian zdobytych wirtualnie umiejętności.

Prowadzenie: Grzegorz Ajdacki

 

Zapowiada się trudny rok dla kultury, a zwłaszcza tej, która wiąże się z bliskim, bezpośrednim i wspólnotowym uczestnictwem. Taka właśnie jest kultura tradycyjna i taki jest profil działalności Domu Tańca i Ambasady Muzyki Tradycyjnej.

Jeżeli miło wspominacie nasze wydarzenia w realu, doceniacie to, co robimy online i offline, to bardzo prosimy Was, abyście w tym roku przekazali swój 1% podatku na Stowarzyszenie „Dom Tańca”:
KRS 00000 552219
Za każdą wpłatę będziemy bardzo wdzięczni!

W tym dramatycznym czasie możecie nas również wesprzeć drobną (choćby najdrobniejszą) darowizną. Każda wpłata może okazać się na wagę złota. Wpłaty za warsztaty prosimy kierować w postaci darowizny na rachunek:
36 1140 1977 0000 5851 3300 1009
Stowarzyszenie „Dom Tańca”
ul. Białobrzeska 62/64 m. 4
02-325 Warszawa
tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe - działanie Ambasada Muzyki Tradycyjnej.
Tak dokonaną darowiznę można przy rocznym rozliczeniu podatkowym odliczyć od podstawy opodatkowania – w kwocie nie wyższej niż 6% uzyskanego dochodu.

BĄDŹCIE ZDROWI I ZOSTAŃCIE Z NAMI!

 

Organizator:
– Ambasada Muzyki Tradycyjnej
Facebook/ambasadamuzykitradycyjnej
– Dom Tańca
www.domtanca.art.pl
Facebook/Domtanca

Domek nr 3/20 przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne przez Stowarzyszenie „Dom Tańca” dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

 

Źródło informacji:
– materiały przesłane przez organizatorów
– Facebook/wydarzenie