Kalendarz

Śpiewajmy razem – warsztaty śpiewu białym głosem dla dorosłych

  • 22.10.2019
  • 18.00
  • Warszawa
  • Warsztaty

To wydarzenie powtarza się co 14 dzień/dni aż do 2019-10-22.

Na warsztatach będziemy poszukiwać naszego naturalnego, otwartego głosu. Spotkania przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i tych, którzy mają doświadczenie w śpiewaniu pieśni tradycyjnych. W programie nauka pieśni tradycyjnych polskich jak i wielogłosowych: ukraińskich, białoruskich czy rosyjskich, połączona z pracą nad emisją głosu.

Prowadząca:
Ewa Karasińska-Gajo - instruktorka śpiewu tradycyjnego i tańca w kręgu, praktyk pracy z oddechem. Ukończyła szkolenia Analitycznej pracy z oddechem i Dialogu z Głosem wg. Joy Manne, szkolenia metody Brethconnection wg. Nemi Nath i Integracji Oddechem wg. Collina Sissona, instruktorka Improwizacji Tańca i Symboliki Ciała oraz Eksperymentalnego Teatru Tańca (Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen). Członkini zespołu muzycznego Werchowyna.

 

Terminy:
Spotkania odbywają się co 2 tygodnie
(zgodnie z datami zamieszczonymi w miesięcznym programie oraz w wydarzeniu).

Miejsce:
Samogłoska
Warszawa, ul. Samogłoska 9a lok. 3
wejście od ulicy Balaton

Warsztaty dla dorosłych, nie obowiązują zapisy.

Będzie nam miło, jeżeli zabierzecie ze sobą drobny poczęstunek/sok/kawę/herbatę dla innych uczestników zajęć.

Organizator:
Samogłoska

Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.

 

Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie