Kalendarz

Dęte blaszane dla początkujących – Kazik Nitkiewicz

  • 25.10.2017
  • Warszawa
  • Warsztaty
  • Cykliczne

To wydarzenie powtarza się co 7 dzień/dni aż do 2017-10-25.

Jeżeli donośny dźwięk trąbki robi na Tobie wrażenie, a widok grającego trębacza hipnotyzuje, lecz nie masz pojęcia, jakim cudem za pomocą trzech „guzików” można wydobyć tyle dźwięków z blaszanego instrumentu, zapraszamy na zajęcia do Ambasady Muzyki Tradycyjnej!

4 SPOTKANIA
17:30–19:30

Pierwsze zajęcia:
5 października 2017 (czwartek)

Następne zajęcia:
11/18/25 października 2017 (środy)

 

KAZIMIERZ NITKIEWICZ – reżyser dźwięku, trębacz, absolwent Wydziału Reżyserii Dźwięku na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Na trąbce gra od 9 roku życia. Na 18. Taborze Domu Tańca w Sędku prowadził zajęcia "Blaszanego przedszkola" dla dorosłych. Tam wszyscy uczniowie go pokochali.
Pierwsza trąba Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej i Kapeli Kożuch. Grywa również w zespołach Janusz Prusinowski Kompania i Tęgie Chłopy. Jako reżyser dźwięku współpracował przy nagraniach i koncertach m.in. z Coherence Quartet, Jakubem Płużkiem, Mariką, Marcinem Pospieszalskim, New Life, Lautari, Samymi Sukami, Stevem Nashem, Stryjo, Tęgimi Chłopami czy Tomaszem Stańko.

 

Miejsce:
Ambasada Muzyki Tradycyjnej
Warszawa, Domek przy ul. Jazdów 3/20 
Domek nr 3/20 przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne przez Stowarzyszenie „Dom Tańca” dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście

Na warsztaty obowiązują zgłoszenia przez formularz:
https://goo.gl/forms/cnBoQTY5rbQICx1t2

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny

Liczba miejsc ograniczona

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa

*Jeśli nie masz instrumentu, zgłoś w uwagach. Być może uda nam się pomóc

 

Organizator:
– Ambasada Muzyki Tradycyjnej
Facebook/ambasadamuzykitradycyjnej
– Dom Tańca
www.domtanca.art.pl
Facebook/Domtanca 

 

Wydarzenie realizowane w ramach zadania "Ambasada Muzyki Tradycyjnej 2017". Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Stołecznego Warszawa

Ambasada Muzyki Tradycyjnej utrzymuje się jedynie z datków i z pracy wolontariuszy. Pomóż Ambasadzie działać – wesprzyj i Ty!

 

Źródło informacji: 
– materiały przesłane przez organizatorów
– Facebook/wydarzenie