Kalendarz

Akordeon – otwarte spotkanie inauguracyjne – Jakub Zimończyk

  • 24.09.2018
  • 18.00
  • Warszawa
  • Warsztaty

Ambasada Muzyki Tradycyjnej zaprasza na otwarte spotkanie inauguracyjne tuż przed rozpoczęciem nowego semestru nauki gry na akordeonie i harmonii.

Spotkanie-warsztat poprowadzi Jakub Zimończyk.

Spotkanie otwarte przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych, zarówno początkujących, jak i już grających na akordeonie lub harmonii, którzy planują uczęszczać na regularne zajęcia w sezonie 2018/2019, jak i tych, którzy jeszcze się wahają.

Zapraszamy każdego, kto ma wątpliwości dotyczące poziomu grup warsztatowych, zastanawia się nad poziomem swoich umiejętności i do jakiej grupy się zapisać, przymierza się do zakupu akordeonu i potrzebuje porady lub po prostu chciałby poznać prowadzącego, koleżanki i kolegów z grupy. Zaawansowani akordeoniści również znajdą dla siebie ciekawe wątki.

Celem spotkania jest integracja z uczestnikami, wstępny podział na grupy zaawansowania, omówienie wątków organizacyjnych i wszelkich spraw, które dręczą początkujących i zaawansowanych akordeonistów.

We wrześniowych zajęciach próbnych można wziąć udział bez żadnych konsekwencji :)
Rok akademicki zaczynamy w październiku. Zapisy już wkrótce!PONIEDZIAŁEK
24/09/2018
18:00–20:00

Wstęp wolny!Ambasadę Muzyki Tradycyjnej utrzymujemy, z dużym wysiłkiem, sami. Można przynieść z sobą coś w darze dla domku np. herbatę, ręcznik papierowy lub kilka złotych do skarbonki.JAKUB ZIMOŃCZYK – harmonista. Uczył się grać od Piotra Gacy, Tadeusza Lipca oraz z archiwalnych nagrań. Wielbiciel muzyki Małopolski Północnej, a szczególnie pogranicza opoczyńsko-radomskiego oraz polskiej muzyki dwudziestolecie międzywojennego. Od roku uczy grać początkujących muzykantów w Ambasadzie Muzyki Tradycyjnej na warszawskim Jazdowie.

● ● ●
Domek nr 3/20 przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne przez Stowarzyszenie „Dom Tańca” dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Pomóż Ambasadzie Muzyki Tradycyjnej działać.
Ambasada utrzymuje się jedynie z datków i z pracy wolontariuszy. Wesprzyj i Ty.