View

Get inspired by Little Kolberg!

Mały Kolberg pozwolił nam dowiedzieć się, jak wiele bardzo ciekawych działań wokół tradycji, także z udziałem małych dzieci, dzieje się w naszych społecznościach! Animatorki i animatorzy działający w ramach projektu prowadzili swoje zajęcia, które umożliwiły powstanie bardzo inspirującej bazy materiałów, dostępnych na stronie Akademii Kolberga: 
www.akademiakolberga.pl  

W ramach rozbudowywania sieci Małego Kolberga zachęcamy wszystkich do korzystania z zasobów wypracowanych na stronie:
www.akademiakolberga.pl/project/niezbednik/ 

Warto zaglądać na tę inspirującą stronę i zgłębiać jej zasoby. Aby Państwa do tego zachęcić, dzięki IMiT dla wszystkich osób, które spełnią 3 poniższe warunki, przekażemy wartościowe materiały (m.in. porcelanowe gwizdki, albumy, płyty z muzyką do zabaw dla dzieci), przygotowane w ramach obchodów Roku Kolberga.
Uwaga: liczba upominków jest ograniczona – zachęcamy więc do przesyłania swoich prac jak najszybciej – materiały będziemy rozsyłać do 30 września lub do momentu wyczerpania zapasów.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z możliwości.

Warunki otrzymania materiałów:
1. Przeprowadzenie zajęć z dziećmi wokół lokalnych tradycji i zwyczajów na podstawie doświadczeń Małego Kolberga/ inspirując się doświadczeniami/ wskazując najciekawsze dla Was elementy strony Mały Kolberg.

2. Udokumentowanie zajęć (zdjęcia, rysunki, filmy przekazane w postaci linku) ze wskazaniem najbardziej inspirującego fragmentu strony Mały Koberg:
– www.akademiakolberga.pl/project/malykolberg/ 
– hwww.akademiakolberga.pl/project/niezbednik/

3. Opisanie zajęć w dowolnej formie tekstowej (maksymalnie 1 strona tekstu A4, czcionką Times New Roman 12, interlinia 1,5) wraz ze zdjęciami/ rysunkami/ linkami do filmów wraz z formułą przekazania nam praw do wizerunku i przesłanie nam na adres: fundacjakomenskiego@gmail.com jak najszybciej- konkurs trwa do 30 września 2015 roku lub do momentu wyczerpania zapasów materiałów. 

Wszelkie pytania prosimy kierować do Kasi Paterek:
kpaterek@frd.org.pl tel. 22 881 15 80

Zachęcamy również wszystkich do dzielenia się swoimi inspiracjami i refleksjami w sieci Forum Animacji Muzycznych: www.animacjamuzyczna.pl

Więcej informacji również na:
– Facebook/wydarzenie

 

Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

Go back